Návrat na stránku

Katalóg:

Strana 1: Plošné spoje
Strana 2: Spájkov.prípr.2
Strana 3: Spájkov.prípr.3
Strana 4: Spájkov.prípr.4
Strana 5: Elektrovod.prípr.
Strana 6: Laky
Strana 7: Laky2
Strana 8: Povrch.ochr.
Strana 9: Lepidlá+Čistiace príp.
Strana 10: Čistiace príp. 2
Strana 11: Čistiace príp.3
Strana 12: Čistiace príp.+Mast.
Strana 13: Mastiace,konzer.+Chlad.príp.
Strana 14: 1zložk.hmoty
Strana 15: 1zložk.hmoty 2
Strana 16: 1zložk.hmoty3
Strana 17: 2zložk.hm.Epoxidy
Strana 18: 2zložk.hm.Epoxidy2
Strana 19: 2zložk.hm.Polyuret.
Strana 20: 2zložk.hm.Polyuret2
Strana 21: 2zložk.hm.Silikóny
Strana 22: 2zložk.hm.Silik.teplov.+z.náter
Strana 23: Mat.pre formy a modely
Strana 24: Mat.pre formy a modely 2
Strana 25: Mat.pre formy a modely 3
Strana 26: Mat.pre formy 4 a pre LED
Strana 27: Mat. pre LED 2
Strana 28: Teplovodivé prípravky
Strana 29: Teplov.pr.2.
Strana 30: Vákuové + Špeciálne prípravky
Strana 31: Špec.tech.prostr.

Aktualizované: 28.02.2018

Čistiace príp.+Mast.

Názov: Forma: Balenie: Popis:
Ostatné:
Čistič GLASS CLEANER 180 výr.: CRC sprej 200ml Prípravok pre žiarivý povrch, bez škvŕn určený na všetky glazované a keramické povrchy. Nezanecháva žiadne zbytky a je ideálny pre čistenie televíznych obrazoviek, počítačových monitorov, fotokopírok, zrkadiel, okien, hracích automatov, keramických dlaždíc. Parfumovaný.
BOOSTER ALL-WAY výr.: Cramolin sprej 300g Ultra účinný, nehorľavý, profesionálny tlakový sprej pre neabrazívne čistenie (vyfukovanie) silno znečistených a obtiažne prístupných priestorov. Sprej je opatrený novým špeciálnym regulačným ventilom, ktorý zaisťuje rýchle odparenie zkvapalneného plynu spojeného so vznikom extrémne vysokého tlaku. Umožňuje čistenie bez úniku kvapalného plynu na čistený predmet a to aj pri obrátení spreja hore dnom či v akomkoľvek inom smere. Je preto možné bezpečne čistiť aj predmety citlivé na mráz. Sprej vďaka čistote >99,9% a ultrafiltrácii <0,2um nezanecháva žiadne zbytky.
DC UNIVERSAL WIPE výr.: Dow Corning čistiace uterky 1 balenie = 150ks Čistiace kapesníky bez rozpúšťadiel, ktoré sú výborné pri odstraňovaní nevytvrdnutých silikónov, tmelov, polyuretánov, epoxidov, olejov, špiny a mastnoty z rúk a rôznych predmetov. Vhodná v telekomunikáciach pri odstraňovaní silikónovej pasty z káblových zväzkov. Kontajner obsahuje 150 ks kapesníkov.
EPOXYLITE EIP 4693 kvapalina 1 kg 25kg Čistiaci prípravok pre miešacie a dávkovacie zariadenia. Je vhodný na odstraňovanie epoxidových živíc, polyuretanov, akrylátov, polesterov atď.
DC 3522 výr.: Dow Corning kvapalina 1 L 25 L Koncentrované čistiace rozpúšťadlo na odstraňovanie zvulkanizovaných tmelov usadených v hadiciach a miešadlách
Mastiace a konzervačné prípravky
Názov: Forma: Balenie: Popis:
Pasty:
Silikónová pasta ELEKTRO výr.: Elchemco pasta 25ml 1kg Prípravok určený na ochranu elektroniky, automobil. kontaktov. Konzervuje gumu. Možnosť použitia i na kovové povrchy. Odoláva vode a vzdušnej vlhkosti.
Lukosan M14 výr.: LZK pasta 1 kg Redšia silik.pasta na zvýšenie izolač. pevnosti a na mazanie. Atest na pitnú vodu.
Vazelíny:
Vazelína ELCG výr.: Orelube vazelína 25ml450g 1kg Elektrovodivá vazelína, elektrický odpor 13 Ω, grade2 NLIG, farba čierna, neroztekavá, nemá bod skvapnutia, obsahuje elektrovodivú pevnú látku dispergovanú v 100% mazacej kvapaline.rôznych typov materiálov.
Vazelína G-1/3 výr.: Orelube vazelína 25ml Univerzálna antioterová vazelína pre audio, ktorá zabezpečuje vysokú ochranu proti oteru a znižuje trenie, dlhodobé mazanie v intervale pracovných teplôt -23 až +177°C. NLGI2. Netaví sa, nemá bod skvapnutia, vodeodolná.
Vazelína ANTI - SEIZE 1 výr.: Orelube vazelína 450g Vysokoteplotná vazelína, ktorá zabraňuje kontaktu kov - kov pri tlaku v ložisku do 35 000 kg/cm². Maže, utesňuje, chráni, znižuje krútiaci moment a zabezpečuje tak ľahkú demontáž skrutiek, matíc atď. pri extr.namáhání a teplotách. Nemá bod skvapnutia. Po jednej aplikácii poskytuje celkovú ochranu pred vlhkosťou a prítomnosťou slanej vody. Neobsahuje kovové mydlá, mastné kyseliny ani alkálie a nie je ovplyvňovaný stredne silnými kyselinami, alkáliami či slaným prostredím. NLGI 2, pracovná teplota od -185°C do + 400°C.
Vazelína ANTI - SEIZE 2 výr.: Orelube vazelína 25ml450g Vysokoteplotná vazelína meď/grafit. Maže, utesňuje, chráni, znižuje krútiaci moment - ľahká demontáž matíc, skrutiek... Pri extrémnom namáhaní a teplotách. Pracovná teplota do + 1093 °C. Po jednej aplikácii zabezpečuje celkovú ochranu proti vlhkosti a slanej vode.
Vazelína ET-2S výr.: Orelube vazelína 1kg Syntetická netoxická vazelína autorizovaná pre lubrikáciu strojov a zariadení používaných v potravinárstve. Pracovná teplta -67 až +177°C. NLGI2. Netaví sa, nemá bod skvapnutia, vodeodolná, obsahuje PTFE.
Page generated in 0.559523 seconds.